| Τύπος | Θερμικός ηλεκτρονόμος |
|---|---|
| Εκτιμημένο ρεύμα | 23-40A |
| Βοηθητικός | 1NO+1NC |
| Εκτιμημένη συχνότητα | 50-60 Hz |
| Προστασία | Υπερφόρτωση |
| Φορτίο επαφών | Μικρή δύναμη, υψηλή δύναμη |
|---|---|
| Μέγεθος | Μικροσκοπικός |
| Όνομα προϊόντων | Θερμικός ηλεκτρονόμος |
| Τάση σπειρών | 24-277 VAC |
| COem | Διαθέσιμος |
| Χρήση | Προστατευτικός |
|---|---|
| Θεωρία | Θερμικός ηλεκτρονόμος |
| Συχνότητα | 50Hz/60Hz |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 0.1A-93A |
| Εκτιμημένο λειτουργώντας ρεύμα | 25,36,93A χωριστά |
| Εκτιμημένη τάση | 690V |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Υλικό | Plastic+ μέταλλο |
| Τύπος προϊόντων | Θερμικός ηλεκτρονόμος υπερφόρτωσης |
| Εφαρμογή | Προστατευτικός |
| Τύπος | Θερμικός ηλεκτρονόμος |
|---|---|
| Εκτιμημένο ρεύμα | 23-93A |
| Βοηθητικός | 1NO+1NC |
| Εκτιμημένη συχνότητα | 50-60 Hz |
| Καρφίτσες | 3 |
| Προϊόν | Προστάτης μηχανών |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60HZ |
| Πρότυπα | IEC947-2 IEC947-4-1 EN60947.1 |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 0.1A-32A |
| Εκτιμημένη τάση | μέχρι 690V |