| Τύπος | Θερμικός ηλεκτρονόμος |
|---|---|
| Εκτιμημένο ρεύμα | 23-93A |
| Βοηθητικός | 1NO+1NC |
| Εκτιμημένη συχνότητα | 50-60 Hz |
| Καρφίτσες | 3 |
| Χρήση | Προστασία |
|---|---|
| Τάση | 230/240V μέχρι 660V |
| Τρέχων | 0.1-93A |
| Μέγεθος | Μικροσκοπικός |
| Στοιχείο | Θερμικός ηλεκτρονόμος |
| Φορτίο επαφών | Μικρή δύναμη, υψηλή δύναμη |
|---|---|
| Τρέχων | 0.1-93A |
| Συχνότητα | 50Hz, 60Hz |
| Δείγμα | Αποδεκτός |
| Όνομα προϊόντων | Θερμικός ηλεκτρονόμος |
| Εσωτερική δομή | Επαφέας εναλλασσόμενου ρεύματος, θερμικός ηλεκτρονόμος, διακόπτης μικροϋπολογιστών |
|---|---|
| Λογότυπο cOem | Διαθέσιμος |
| Τύπος ηλεκτρικής ενέργειας | Εναλλασσόμενο ρεύμα |
| Εκτιμημένη συχνότητα | 50/60 Hz |
| Φάση | 3 |
| Σημείο επαφής | 30% ασήμι, ασήμι 85% |
|---|---|
| Φάση | 3 |
| Όνομα προϊόντων | Επαφέας εναλλασσόμενου ρεύματος |
| Εκτιμημένη τάση Ui μόνωσης (Β) | 690V |
| Μηχανική ζωή | 10.000.000 φορές |
| Ονομασία προϊόντος | Magnetic Starter&Motor Starter |
|---|---|
| Ονομαστική τάση κύριου κυκλώματος | 24-400V |
| Τάση σπειρών | 24V 36V 48V 110V 220V 230V 240V 380V 400V |
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Εφαρμογή | Κινητήρας AC |
| Εκτιμημένο λειτουργώντας ρεύμα | 25A, 32A |
|---|---|
| Χρώμα | Άσπρος |
| Υλικό | Πλαστικό, μέταλλο |
| Πρότυπα | IEC60947-4-1, GB14048.4 |
| Προστασία | IP55 |
| Εκτιμημένο λειτουργώντας ρεύμα | 9A, 12A, 18A |
|---|---|
| Χρώμα | Άσπρος |
| Υλικό | Πλαστικό, μέταλλο |
| Πρότυπα | IEC60947-4-1, GB14048.4 |
| Σπείρα | Εναλλασσόμενο ρεύμα |
| Εκτιμημένο λειτουργώντας ρεύμα | 25A, 32A |
|---|---|
| Χρώμα | Άσπρος |
| Υλικό | Πλαστικό, μέταλλο |
| Πρότυπα | IEC60947-4-1, GB14048.4 |
| Προστασία | IP55 |
| Εκτιμημένο λειτουργώντας ρεύμα | 40A, 50A, 65A |
|---|---|
| Χρώμα | Άσπρος |
| Υλικό | Πλαστικό, μέταλλο |
| Πρότυπα | IEC60947-4-1, GB14048.4 |
| Έλεγχος | 2 μπουτόν |