| Εκτιμημένο ρεύμα θέρμανσης | 20A |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση μόνωσης | 690V |
| Πολωνοί | 3 |
| Πρότυπα | IEC60947 |
| Βοηθητική επαφή | NO/NC |
| Εκτιμημένο ρεύμα θέρμανσης | 40A |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση μόνωσης | 690V |
| Πολωνοί | 3 |
| Πρότυπα | IEC60947-4-1, GB14048.4 |
| Βοηθητική επαφή | NO/NC |
| Εκτιμημένο ρεύμα θέρμανσης | 50A |
|---|---|
| Ονομαστική τάση μόνωσης | 690V |
| Πολωνοί | 3 |
| Πρότυπα | IEC60947-4-1, GB14048.4 |
| Βοηθητική επαφή | 1 ΟΧΙ Ή 1 NC |
| Εκτιμημένο ρεύμα θέρμανσης | 60A, 80A |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση μόνωσης | 690V |
| Πολωνοί | 3 |
| Πρότυπα | IEC60947 |
| Βοηθητική επαφή | NO/NC |
| Εκτιμημένο ρεύμα θέρμανσης | 110A |
|---|---|
| Ονομαστική τάση μόνωσης | 690V |
| Πολωνοί | 3 |
| Πρότυπα | IEC60947 |
| Βοηθητική επαφή | 1 NO+1 NC |
| Τρέχων | 20A, 32A, 40A, 50A, 60A, 80A, 110A |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση μόνωσης | 690V |
| Πολωνοί | 3 |
| Βοηθητική επαφή | 1 NO+1 NC |
| Σπείρα | Εναλλασσόμενο ρεύμα |
| Τύπος | Επαφέας εναλλασσόμενου ρεύματος |
|---|---|
| Σημείο επαφής | ασήμι |
| Βοηθητική επαφή | 1 NO ή 1NC, 1NO+1NC |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 20Α-110Α |
| Τύπος ηλεκτρικής ενέργειας | Εναλλασσόμενο ρεύμα |
| Κύριο ρεύμα εκτίμησης κυκλωμάτων | 9A-95A |
|---|---|
| Υλικό επαφών | Ασήμι ή χαλκός |
| Τύπος ηλεκτρικής ενέργειας | Εναλλασσόμενο ρεύμα |
| Κύρια τάση εκτίμησης κυκλωμάτων | 220-690V |
| Φάση | 3 |
| Μάρκα | YOKG/OEM |
|---|---|
| Ονομαστική τάση κύριου κυκλώματος | 220V |
| Αριθμό μοντέλου | CJX2-65 |
| Αριθμός Πολωνού | 3 |
| Επικοινωνήστε με το Marterial | Καθαρό ασήμι |
| Κύριο ρεύμα εκτίμησης κυκλωμάτων | 40A |
|---|---|
| Φάση | 4 |
| Τύπος ηλεκτρικής ενέργειας | Εναλλασσόμενο ρεύμα |
| Μάρκα | YOKG/OEM |
| Ζωή προϊόντος | χρόνος 150.000 |