| Τάση σπειρών | 24V, 36V, 48V, 110V, 220V, 230V, 240V, 380V, 415V |
|---|---|
| στοιχεία | Επαφέας εναλλασσόμενου ρεύματος |
| Εφαρμογή | βοηθητικός φραγμός επαφών, καθυστέρηση κ.λπ. χρονομέτρων. |
| Τρέχουσα σειρά | 9A, 12A, 18A, 25A, 32A, 40A, 50A, 65A, 80A, 95A |
| Δείγμα | Διαθέσιμος |
| Όνομα προϊόντων | Επαφές AC |
|---|---|
| Ρεύμα βαθμολογίας κύριου κυκλώματος | 6Α 9Α 12Α |
| Τάση σπειρών | 12V 24V 36V 48V 110V 220V 380V |
| Τύπος | LC1K |
| Εγκατάσταση | Ράγα ή βίδα |