| Εκτιμημένο λειτουργώντας ρεύμα | 80A, 95A |
|---|---|
| Χρώμα | Άσπρος |
| Υλικό | Πλαστικό, μέταλλο |
| Πρότυπα | IEC60947-4-1, GB14048.4 |
| Προστασία | IP55 |
| Εκτιμημένο λειτουργώντας ρεύμα | 9A, 12A, 18A |
|---|---|
| Χρώμα | Άσπρος |
| Υλικό | Πλαστικός ασημένιος χαλκός |
| Πρότυπα | IEC60947-4-1, GB14048.4 |
| Σπείρα | Εναλλασσόμενο ρεύμα |
| Εκτιμημένο λειτουργώντας ρεύμα | 9A-95A |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό, μέταλλο |
| Πρότυπα | IEC60947-4-1, GB14048.4 |
| Προστασία | IP55 |
| Σκοπός | Μαγνητικός εκκινητής μηχανών |
| Εκτιμημένο λειτουργώντας ρεύμα | 80A, 95A |
|---|---|
| Χρώμα | Ελεφαντόδοντο |
| Υλικό | Πλαστικός ασημένιος χαλκός |
| Πρότυπα | IEC60947-4-1, GB14048.4 |
| Προστασία | IP55 |
| Ονομαστική τάση μόνωσης | 690V |
|---|---|
| Επίπεδο προστασίας | IP65 |
| Τύπος | Προστασία μηχανών |
| Ονομαστικό ρεύμα (A) | 9A 12A 18A 25A 32A 40A 50A 65A 80A 95A |
| Ονομασία προϊόντος | Μαγνητικός εκκινητής μοτέρ επαφέα AC |
| Βοηθητική επαφή | Όχι/NC |
|---|---|
| Ρεύμα βαθμολόγησης κύριου κυκλώματος | 12α |
| Τύπος ηλεκτρικής ενέργειας | Κηλίδα |
| Τύπος τοποθέτησης | Σιδηροτροχιά |
| Όνομα προϊόντος | Επαφές AC |
| Εφαρμογή | Έλεγχος μηχανών |
|---|---|
| Τύπος | Air Magnetic Electric AC Επαφής |
| Όνομα προϊόντος | Επαφές AC |
| Ονομαστικό ρεύμα | 9A-95α |
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Εκτιμημένο ρεύμα θέρμανσης | 25A, 40A |
|---|---|
| Πολωνοί | 3 |
| Βοηθητική επαφή | 1NC+1NO |
| Χρώμα | Λευκό πορτοκαλί |
| Συχνότητα | 50/60 hz |
| Όνομα προϊόντων | Μαγνητικός εκκινητής, εκκινητής μηχανών |
|---|---|
| Κύρια τρέχουσα εκτίμηση | 9amp-95A |
| Τάση σπειρών | 24V 36V 48V 110V 220V 230V 240V 380V 400V |
| Εφαρμογή | Μηχανή εναλλασσόμενου ρεύματος |
| Φάση | 3 |
| Όνομα προϊόντων | Μαγνητικός Επαφές Ac |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μηχανή εναλλασσόμενου ρεύματος |
| Τύπος | Επαφέας |
| Τάση σπειρών | 220V-690V |
| Ρεύμα βαθμολογίας κύριου κυκλώματος | 25A |