| σπείρα | Εναλλασσόμενο ρεύμα |
|---|---|
| Εφαρμογή | οικογένεια, ξενοδοχεία, διαμέρισμα |
| Κύρια εκτίμηση κυκλωμάτων | 63A |
| Βαθμός προστασίας | IP20 |
| Τάση | 24V, 48V, 110V, 230V |
| Χρώμα | Άσπρος |
|---|---|
| Ηλεκτρική εκτίμηση | 25A, 40A, 63A, 100A |
| Μηχανική ζωή | 1000000 |
| Πρότυπα | IEC/EN61095 |
| Περίπτωση χρήσης | οικογένεια, ξενοδοχεία, διαμέρισμα |
| Εκτιμημένη τάση μόνωσης | 220V 380V 660V |
|---|---|
| Φάση | 3 |
| Συχνότητα | 60/50 Hz |
| Όνομα προϊόντων | Ηλεκτρικός επαφέας |
| Τρέχων | 40A |
| Αριθμό μοντέλου | Lx1-δ σπείρα επαφέων |
|---|---|
| Τύπος ηλεκτρικής ενέργειας | Εναλλασσόμενο ρεύμα |
| Αριθμός Πολωνών | 3 |
| Φάση | 3 |
| Εκτιμημένη τάση μόνωσης | μέχρι 690V |
| Τύπος στερέωσης | ΔΙΝ Σιδηρόδρομος |
|---|---|
| Υλικό επαφής | Ασήμι ή χαλκός |
| Επίπεδο προστασίας | Διάκριση IP20 |
| Εκτίμηση συχνότητας | 50/60HZ |
| Υλικό περιβλήματος | Πλαστικό |
| Βαθμός ρύπανσης | Κατηγορία 3 |
|---|---|
| Υλικό περιβλήματος | Πλαστικό |
| Κατηγορία τάσης | 220V |
| Υλικό επαφής | Ασήμι ή χαλκός |
| Εκτίμηση συχνότητας | 50/60HZ |
| Πολωνοί | 1P |
|---|---|
| Τρέχων | 25amp, 40amp, 63amp, 100amp |
| Μοντάρισμα | Τοποθετώντας εγκατάσταση ραγών ραγών TH35-7.5 DIN |
| Όνομα προϊόντων | Ενιαίος οικιακός μορφωματικός επαφέας εναλλασσόμενου ρεύματος πόλων |
| Πρότυπα | IEC/EN61095 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυποποιημένη συσκευασία για εξαγωγές ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών |
|---|---|
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Place of Origin | China |
| Μάρκα | YOKG |
| Πιστοποίηση | CE, TUV |
| Βοηθητική επαφή | 1NO+1NC |
|---|---|
| Βαθμός προστασίας | IP20 |
| Τύπος ηλεκτρικής ενέργειας | Εναλλασσόμενο ρεύμα |
| Αριθμός πόλων | 3 |
| Τάση σπειρών | 24V-660V |
| Χρώμα | Άσπρος |
|---|---|
| Ηλεκτρική εκτίμηση | 25A, 40A, 63A, 100A |
| Ηλεκτρική ζωή | 100000 |
| Σπείρα | Εναλλασσόμενο ρεύμα |
| COem | Διαθέσιμος |