| Εκτιμημένη λειτουργούσα τάση | 220V, 24V, 48V, 110V |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -5℃~+40℃ |
| Δυναμικό λειτουργίας | 2.2KW |
| Αριθμός Πολωνών | 4 Πόλοι, 2 Πόλοι |
| Μηχανική ζωή | 100,0000 φορές |
| Όνομα προϊόντων | Μορφωματικός βοηθός επαφέων |
|---|---|
| Τύπος ηλεκτρικής ενέργειας | Εναλλασσόμενο ρεύμα |
| Μοντάρισμα | Ράγα DIN |
| COem | Αποδεκτός |
| εμπορικό σήμα | ΓΙΟΚΓ |
| Μέθοδος εγκατάστασης | ΒΙΔΩΣΗ Ή ΡΑΓΔΑ DIN |
|---|---|
| Αριθμός βοηθητικών επαφών | 3 |
| Συχνότητα ισχύος | 50/60HZ |
| Εκτιμημένη τάση μόνωσης | 690 VAC |
| Τάση μόνωσης | 690 VAC |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -5℃~+40℃ |
|---|---|
| Δυναμικό λειτουργίας | 2.2KW |
| Η εκτιμημένη ώθηση αντιστέκεται την τάση | 4kV |
| Μηχανική ζωή | 100,0000 φορές |
| Εκτιμημένη λειτουργούσα τάση | 220V, 24V, 48V, 110V |
| Συχνότητα | 50Hz |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | COem |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Ράγα DIN |
| Αριθμός Πολωνών | 3P, 2P, 4P |
| Επίπεδο προστασίας | IP20 |
| Επίπεδο προστασίας | Διάκριση IP20 |
|---|---|
| Μέθοδος εγκατάστασης | ΒΙΔΩΣΗ Ή ΡΑΓΔΑ DIN |
| Εκτιμημένη λειτουργική τάση | 220Vac |
| Τάση μόνωσης | 690 VAC |
| Αριθμός Πολωνών | 3 |
| Υλικό επαφής | Ασήμι ή χαλκός |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλού επιπέδου πλαστικό ασήμι χαλκού |
| Υψηλού επιπέδου πλαστικό ασήμι χαλκού | Κλιματισμός |
| Ονομαστική τάση κύριου κυκλώματος | Ονομαστική τάση κύριου κυκλώματος |
| Αριθμό μοντέλου | 3TF |
| Βιομηχανικός τύπος | Ρεύμα-3 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Επαφέας εναλλασσόμενου ρεύματος |
| Εφαρμογή | Μηχανή εναλλασσόμενου ρεύματος ελέγχου |
| Συχνότητα | 50HZ/60HZ |
| Τύπος ηλεκτρικής ενέργειας | Εναλλασσόμενο ρεύμα |
| Εκτιμημένο ρεύμα θέρμανσης | 80A, 90A, 100A, 160A |
|---|---|
| Βοηθητική επαφή | 2NO+2NC |
| Τύπος | Επαφέας εναλλασσόμενου ρεύματος |
| Εκτιμημένη συχνότητα | 50/60 Hz |
| Βαθμός προστασίας | IP20 |
| Ρεύμα Ratred | μέχρι 110A |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση μόνωσης | 220V, 400V, 690V |
| Φάση | 3 |
| Βοηθητική επαφή | 1NO+1NC |
| Τύπος | Ηλεκτρικός επαφέας εναλλασσόμενου ρεύματος |