| Τύπος | Επαφές AC |
|---|---|
| Ονομαστικό ρεύμα θέρμανσης | μέχρι 550A |
| Τύπος | IEC 60947-4-1 |
| Ποιότητα | ασημένια επαφή ή επαφή κουπέρ |
| Φάση | 3 |
| Εκτιμημένο ρεύμα θέρμανσης | 50A, 60A, 80A, 110A |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση μόνωσης | 220V, 400V, 690V |
| Βοηθητική επαφή | 1NO+1NC |
| Βαθμός προστασίας | IP20 |
| Τύπος ηλεκτρικής ενέργειας | Εναλλασσόμενο ρεύμα |
| Εκτιμημένο ρεύμα θέρμανσης | 50A, 60A, 80A, 100A, 110A, 135A |
|---|---|
| Βοηθητική επαφή | 2NC+2NO |
| Τύπος | Επαφέας εναλλασσόμενου ρεύματος |
| Χρώμα | Άσπρος |
| Πιστοποιητικό | CE, CB, TUV |
| Electricity Type | AC |
|---|---|
| Power | 120W |
| Number Of Positions | 2 |
| Main Circuit Rating Current | 9A-18A |
| Type | Starter Switch |
| Ονομαστικό Λειτουργικό Ρεύμα | 60A |
|---|---|
| Αριθμός βοηθητικών επαφών | 3 |
| Συχνότητα ισχύος | 50/60Hz |
| Επίπεδο προστασίας | Διάκριση IP20 |
| Εκτιμημένη τάση μόνωσης | 690 VAC |
| Σημείο επαφής | 30% ασήμι, ασήμι 85% |
|---|---|
| Φάση | 3 |
| Όνομα προϊόντων | Επαφέας εναλλασσόμενου ρεύματος |
| Εκτιμημένη τάση Ui μόνωσης (Β) | 690V |
| Μηχανική ζωή | 10.000.000 φορές |
| Κύριο ρεύμα εκτίμησης κυκλωμάτων | 9A-95A |
|---|---|
| Υλικό επαφών | Ασήμι ή χαλκός |
| Τύπος ηλεκτρικής ενέργειας | Εναλλασσόμενο ρεύμα |
| Κύρια τάση εκτίμησης κυκλωμάτων | 220-690V |
| Φάση | 3 |
| Πρότυπο | CJX2 σειρά |
|---|---|
| Κύριο ρεύμα εκτίμησης κυκλωμάτων | Μέχρι 95A |
| Αριθμός πόλου | 4 |
| Σπείρα | Εναλλασσόμενο ρεύμα |
| Θέση προέλευσης | Zhejiang, Κίνα |
| Τύπος | Επαφέας |
|---|---|
| Ονομαστική τάση κύριου κυκλώματος | 24V 110V 220V 380V |
| Ονομασία προϊόντος | F4-11 Βοηθητική επαφή |
| Όρος | 100%new |
| Συχνότητα | 50Hz/60Hz |
| Τύπος | ΣΥΝΕΧΗΣ επαφέας |
|---|---|
| Τύπος ηλεκτρικής ενέργειας | Συνεχές ρεύμα |
| Συνεχές καθήκον | 20A, 32A, 40A, 50A, 60A, 80A, 125A |
| COem | Διαθέσιμος |
| Αριθμός Πολωνών | 3 |