| Μάρκα | YOKG/OEM |
|---|---|
| Ονομαστική τάση κύριου κυκλώματος | 220V |
| Αριθμό μοντέλου | CJX2-65 |
| Αριθμός Πολωνού | 3 |
| Επικοινωνήστε με το Marterial | Καθαρό ασήμι |
| Ονομαστική τάση κύριου κυκλώματος | 36V έως 440V |
|---|---|
| Εγκατάσταση | Ράγα ή βίδα |
| Συχνότητα | AC50/60Hz |
| Χρώμα | Γραπτός |
| Αριθμός πόλου | 3 |
| Εκτιμημένο ρεύμα θέρμανσης | 50A |
|---|---|
| Ονομαστική τάση μόνωσης | 690V |
| Πολωνοί | 3 |
| Πρότυπα | IEC60947-4-1, GB14048.4 |
| Βοηθητική επαφή | 1 ΟΧΙ Ή 1 NC |
| Τάση σπειρών | 220V/110V/24V/380V |
|---|---|
| Εκτίμηση συχνότητας | 50/60hz |
| Επίπεδο προστασίας | IP20 |
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία | -5℃ σε +40℃ |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 40A |
| Υλικό επαφών | Ασήμι ή χαλκός |
|---|---|
| Βαθμός ρύπανσης | Κατηγορία 3 |
| Αριθμός Πολωνών | 3 |
| Υλικό περιφράξεων | Πλαστικό |
| Τοποθετώντας τύπος | Ράγα DIN |
| Πολωνοί | 2, 4 |
|---|---|
| Πιστοποιητικό | CE, CB, TUV |
| Ηλεκτρική ζωή | 100.000 φορές |
| βοηθητικός | Διαθέσιμος |
| Στοιχείο | Μαγνητικός επαφέας |
| Τάση σπειρών | 24V, 36V, 48V, 110V, 220V, 230V, 240V, 380V, 415V |
|---|---|
| στοιχεία | Επαφέας εναλλασσόμενου ρεύματος |
| Εφαρμογή | βοηθητικός φραγμός επαφών, καθυστέρηση κ.λπ. χρονομέτρων. |
| Τρέχουσα σειρά | 9A, 12A, 18A, 25A, 32A, 40A, 50A, 65A, 80A, 95A |
| Δείγμα | Διαθέσιμος |
| Τρέχων | 20A, 25A, 32A, 40A |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση μόνωσης | 220V, 400V, 690V |
| Φάση | 3 |
| Πρότυπα | IEC60947-4-1, GB14048.4 |
| Βοηθητική επαφή | 1NO+1NC |
| Φάση | 3 |
|---|---|
| Ονομαστική τάση κύριου κυκλώματος | 220V,480V |
| Τύπος ηλεκτρικής ενέργειας | ΜΕΤΑ ΧΡΙΣΤΟΝ |
| Τύπος | Επαφέας εναλλασσόμενου ρεύματος |
| Συχνότητα | Εναλλασσόμενο ρεύμα 50/60Hz |
| Βολτ | Μέγιστο AC 690V |
|---|---|
| Σύστημα σύνδεσης | Σύνδεση πτύχωσης |
| Γένος | Ασημένιο σημείο |
| Αμπέραζ | 6Α έως 150Α |
| Λειτουργία | Χρησιμοποιείται για AC |