| Τετάρση σπείρας | 24V-660V |
|---|---|
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 9Α-630Α |
| Διορισμένη τάση | 380V 480V 680V εναλλακτικός |
| Ονομασία του προϊόντος | Ηλεκτρικός επακριβώτης |
| Συχνότητα | 50Hz/60Hz |
| Εκτιμημένο ρεύμα θέρμανσης | 40A |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση μόνωσης | 690V |
| Πολωνοί | 3 |
| Βοηθητική επαφή | NO/NC |
| σπείρα | Εναλλασσόμενο ρεύμα |
| Εκτιμημένο ρεύμα θέρμανσης | 32A |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση μόνωσης | 690V |
| Πολωνοί | 3 |
| Πρότυπα | IEC60947 |
| Βοηθητική επαφή | NO/NC |
| Εκτιμημένο ρεύμα θέρμανσης | 110A |
|---|---|
| Ονομαστική τάση μόνωσης | 690V |
| Πολωνοί | 3 |
| Πρότυπα | IEC60947 |
| Βοηθητική επαφή | 1 NO+1 NC |
| Ονομαστικό ρεύμα θέρμανσης | 25Α,40Α |
|---|---|
| Πολωνοί | 3 |
| Πρότυπο | IEC60947-4-1, GB14048.4 |
| Βοηθητική επαφή | 1NC+1NO |
| Βαθμός προστασίας | IP20 |
| Εκτιμημένο ρεύμα θέρμανσης | 50A, 60A, 80A, 100A, 110A, 135A |
|---|---|
| Αριθμός πόλων | 3 |
| Πρότυπα | IEC60947-4-1, GB14048.4 |
| Βοηθητική επαφή | 2NC+2NO |
| Τύπος | Επαφέας εναλλασσόμενου ρεύματος |
| Υλικό επαφών | Ασήμι ή χαλκός |
|---|---|
| Βαθμός ρύπανσης | Κατηγορία 3 |
| Κατηγορία εγκατάστασης | ΙΙΙ |
| Εκτίμηση τάσης | 220V |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 40A |
| Αριθμό μοντέλου | LC1-D95 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Έλεγχος |
| Ονομαστική τάση | 24V 110V 220V 380V |
| Πόλοι | 4 |
| όνομα | CJX2 95004 /95008 |
| Εκτιμημένο ρεύμα θέρμανσης | 60A, 80A |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση μόνωσης | 690V |
| Πολωνοί | 3 |
| Πρότυπα | IEC60947 |
| Βοηθητική επαφή | NO/NC |
| Υλικό περιβλήματος | Πλαστικό |
|---|---|
| Αριθμός Πολωνών | 3 |
| Υλικό επαφής | Ασήμι ή χαλκός |
| Τύπος στερέωσης | ΔΙΝ Σιδηρόδρομος |
| Κατηγορία τάσης | 220V |