| Βοηθητική επαφή | Όχι/NC |
|---|---|
| Ρεύμα βαθμολόγησης κύριου κυκλώματος | 12α |
| Τύπος ηλεκτρικής ενέργειας | Κηλίδα |
| Τύπος τοποθέτησης | Σιδηροτροχιά |
| Όνομα προϊόντος | Επαφές AC |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Βίδα |
|---|---|
| Μηχανική ζωή | 10 εκατομμύρια |
| Επίπεδο προστασίας | IP20 |
| Μέγεθος | 72mm*72mm*90mm |
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία | -25℃~+55℃ |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 20A |
|---|---|
| Αριθμός Πολωνών | 3P |
| Κατηγορία μόνωσης | Φ |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Βίδα |
| Τοποθετώντας τύπος | Ράγα DIN |
| Εκτιμημένο ρεύμα θέρμανσης | 40A |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση μόνωσης | 690V |
| Πολωνοί | 3 |
| Πρότυπα | IEC60947-4-1, GB14048.4 |
| Βοηθητική επαφή | NO/NC |
| Επαφές | 2NO, 2NC, 1NO+1NC |
|---|---|
| Τύπος ηλεκτρικής ενέργειας | Εναλλασσόμενο ρεύμα |
| Υλικό επαφών | Ασημένιο σημείο |
| Μοντάρισμα | Μοντάρισμα |
| Ρεύμα εκτίμησης | 25A, 40A, 63A, 100A |
| Συχνότητα | 50HZ, 60HZ |
|---|---|
| Αριθμός Πολωνών | 1,2,3,4 |
| Κύριο ρεύμα εκτίμησης κυκλωμάτων | 25A, 40A, 63A, 100A |
| επαφή | 2NO, 2NC, 1NO+1NC |
| Τάση | 230V, 110V, 48V, 24V |
| Όνομα προϊόντων | Μαγνητικός Επαφές Ac |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μηχανή εναλλασσόμενου ρεύματος |
| Τύπος | Επαφέας |
| Τάση σπειρών | 220V-690V |
| Ρεύμα βαθμολογίας κύριου κυκλώματος | 25A |
| Ονομασία προϊόντος | Επαφέας οικιακού εναλλασσόμενου ρεύματος |
|---|---|
| Εκτιμημένο ρεύμα | 100A |
| Εκτιμημένη τάση | 220V, 110V, 24V |
| Εκτιμημένη λειτουργούσα τάση | 220V |
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία | -25℃~+40℃ |
| Μηχανική αντοχή | 3600/ώρα |
|---|---|
| Τάση μόνωσης | 690 VAC |
| Μέθοδος εγκατάστασης | ΒΙΔΩΣΗ Ή ΡΑΓΔΑ DIN |
| Επίπεδο προστασίας | IP20 |
| Αριθμός βοηθητικών επαφών | 3 |
| Εφαρμογή | Έλεγχος μηχανών |
|---|---|
| Τύπος | Air Magnetic Electric AC Επαφής |
| Όνομα προϊόντος | Επαφές AC |
| Ονομαστικό ρεύμα | 9A-95α |
| Συχνότητα | 50/60Hz |