| Σειρά θερμοκρασίας | -5℃--+40℃ |
|---|---|
| Πολωνοί | 3P |
| Βοηθητική επαφή | 2NO+2NC |
| Τύπος | Μαγνητικός επαφέας |
| Χρώμα | Άσπρος |
| Προϊόν | Μικροσκοπικός οικιακός επαφέας εναλλασσόμενου ρεύματος |
|---|---|
| Πρότυπα | IEC/EN61095 |
| Κατηγορία χρησιμοποίησης | Ρεύμα-1, ρεύμα-7a, ρεύμα-7b |
| Τρέχων | 25A, 40A, 63A, 100A |
| Εμπορικό σήμα | YOKG |
| Υλικό επαφών | Ασήμι ή χαλκός |
|---|---|
| Εκτίμηση συχνότητας | 50/60hz |
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία | -5℃ σε +40℃ |
| Τοποθετώντας τύπος | Ράγα DIN |
| Επίπεδο προστασίας | IP20 |
| Τύπος στερέωσης | ΔΙΝ Σιδηρόδρομος |
|---|---|
| Βαθμός ρύπανσης | Κατηγορία 3 |
| Αριθμός Πολωνών | 3 |
| Κατηγορία εγκατάστασης | ΙΙΙ |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 40Α |
| Εκτιμημένο ρεύμα θέρμανσης | 80A, 90A, 100A, 160A |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση μόνωσης | 220V, 380V, 500V, 660V |
| Βοηθητική επαφή | 2NO+2NC |
| Τύπος | Επαφέας εναλλασσόμενου ρεύματος |
| Εκτιμημένη συχνότητα | 50/60 Hz |
| Ηλεκτρική εκτίμηση | 25A, 40A, 63A, 100A |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Οικιακός επαφέας εναλλασσόμενου ρεύματος |
| μοντάρισμα | Στην τοποθετώντας εγκατάσταση ραγών ραγών TH35-7.5 DIN |
| COem | Διαθέσιμος |
| Εκτιμημένη συχνότητα | 50Hz, 60Hz |
| Υλικό | Πλαστικός ασημένιος χαλκός υψηλών προτύπων |
|---|---|
| Τύπος | Οικιακός μικροσκοπικός επαφέας |
| Τύπος ηλεκτρικής ενέργειας | Εναλλασσόμενο ρεύμα |
| Κύρια τάση εκτίμησης κυκλωμάτων | 24VAC, 48VAC, 110VAC, 230VAC |
| Φάση | 2 |
| Εκτιμημένο ρεύμα θέρμανσης | 20A |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση μόνωσης | 690V |
| Πολωνοί | 3 |
| Πρότυπα | IEC60947 |
| Βοηθητική επαφή | NO/NC |
| Ηλεκτρική εκτίμηση | 25A, 40A, 63A, 100A |
|---|---|
| Ηλεκτρική ζωή | 100000 |
| Μηχανική ζωή | 1000000 |
| UI | 500V |
| Περίπτωση χρήσης | οικογένεια, ξενοδοχεία, διαμέρισμα |
| Εκτιμημένο ρεύμα θέρμανσης | 50A, 60A, 80A, 110A |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση μόνωσης | 220V, 400V, 690V |
| Πρότυπα | IEC60947-4-1, GB14048.4 |
| Βοηθητική επαφή | 1NO+1NC |
| Βαθμός ρύπανσης | κατηγορία 3 |