| Εκτιμημένο ρεύμα θέρμανσης | 25A, 40A |
|---|---|
| Πολωνοί | 3 |
| Βοηθητική επαφή | 1NC+1NO |
| Χρώμα | Λευκό πορτοκαλί |
| Συχνότητα | 50/60 hz |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -5℃ σε +40℃ |
|---|---|
| Επίπεδο προστασίας | Διάκριση IP20 |
| Υλικό επαφής | Ασήμι ή χαλκός |
| Αριθμός Πολωνών | 3 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 40Α |
| Σειρά θερμοκρασίας | -5℃--+40℃ |
|---|---|
| Πολωνοί | 3P |
| Βοηθητική επαφή | 2NO+2NC |
| Τύπος | Μαγνητικός επαφέας |
| Χρώμα | Άσπρος |
| Τρέχων | 20A, 32A, 40A, 50A, 60A, 80A, 110A |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση μόνωσης | 690V |
| Πολωνοί | 3 |
| Βοηθητική επαφή | 1 NO+1 NC |
| Σπείρα | Εναλλασσόμενο ρεύμα |
| Εκτιμημένο ρεύμα θέρμανσης | 50A, 60A, 80A, 100A, 110A, 135A |
|---|---|
| Πολωνοί | 3 |
| Πρότυπα | IEC60947-4-1, GB14048.4 |
| Βοηθητική επαφή | 2NC+2NO |
| Τύπος | Επαφέας εναλλασσόμενου ρεύματος |
| Αριθμός επαφής | 3P+NC+NO |
|---|---|
| Ονομαστική τάση κύριου κυκλώματος | AC 24V 48V 110V 220V 380V 440V |
| Εγκατάσταση | Ράγα ή βίδα |
| UE | Ac 24 36 110 220 380V |
| Συχνότητα | AC50/60Hz |
| Όνομα προϊόντων | Βοηθητική επαφή |
|---|---|
| Εφαρμογή | Επαφέας εναλλασσόμενου ρεύματος |
| Τύπος | La1-DN σειρά |
| Τύπος ηλεκτρικής ενέργειας | Εναλλασσόμενο ρεύμα |
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Όνομα προϊόντων | Μαγνητικός επαφέας εναλλασσόμενου ρεύματος |
|---|---|
| Αριθμός πόλου | 3 |
| Φάση | 3 |
| Εκτιμημένη τάση | 24V-690V |
| Κύριο ρεύμα εκτίμησης κυκλωμάτων | 9A-630A |
| Τύπος | Επαφέας εναλλασσόμενου ρεύματος |
|---|---|
| Σημείο επαφής | ασήμι |
| Βοηθητική επαφή | 1 NO ή 1NC, 1NO+1NC |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 20Α-110Α |
| Τύπος ηλεκτρικής ενέργειας | Εναλλασσόμενο ρεύμα |
| Σημείο επαφής | 30% ασημένιο σημείο, ασημένιο σημείο 85% |
|---|---|
| Αριθμός Πολωνών | 3 |
| Όνομα προϊόντων | Επαφέας εναλλασσόμενου ρεύματος |
| Κύριο ρεύμα εκτίμησης κυκλωμάτων | 9 |
| Εκτιμημένη τάση Ui μόνωσης (Β) | 690V |